גישור גירושין עם הטובים ביותר בירושלים

אם אתם שוקלים להתגרש, גם אם בן הזוג שלכם עדיין לא יודע - הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לחשוב על האפשרויות העומדות בפניכם. לפני שאתם ממהרים לעורכי דין, מלחמות, מירוץ סמכויות ושאר הירקות שיסבכו את החיים שלכם כלכלית וריגשית וכמובן הילדים שלכם ישלמו מחיר כבד.

גישור גירושין היא הדרך הטובה והחכמה ביותר להתגרש. למה לבחור גישור גירושין:
  • עלות ההליך נמוכה בכ-80% מהעלות של גירושין בהליך משפטי.
  • להתגרש בהליך גישור לוקח בין 4-8 שבועות לעומת כשנתיים בהליך גירושין בבתי המשפט
  • ההליך מאפשר לצדדים להגיע להסכמות - אין מפסידים. אפשר להמשיך בחיים.
  • הילדים שלכם יהנו מתהליך קצר ועם הרבה פחות לחץ ומלחמה
אם אתם רוצים שנחבר אתכם למגשרים מומלצים, מנוסים בהליכי גירושין - דברו איתנו $$$ או השאירו פרטים בצד שמאל
קרא עוד
מוסכם מרכז גישור בפריסה ארצית

10 סניפים ברחבי הארץ תל אביב

מוסכם - מרכז גישור ארצי מורכב ממגשרים רבים המתמחים בסוגי גישור שונים ונותנת שירות בכל רחבי הארץ. חזון המרכז הוא להנגיש את שירותי הגישור לכלל האנשים ולאפשר שימוש בהליכי...

יחידת הסיוע ירושלים

רח' בית הדפוס 12 ירושלים

שאלות ותשובות בתחום גישור גירושין

איך אפשר למצוא מגשרת בירושלים?

ישנן לא מעט נשים בירושלים המשמשות כמגשרות, בין אם זה המקצוע העיקרי שלהן ובין אם זה כחלק מהתפקידים שהן עושות במסגרת עבודתן, למשל כעורכות דין, יועצות סוציאליות או בתפקידים אחרים. בשביל למצוא מגשרות בירושלים, יש לפנות אל משרדים שעוסקים בתחום, משרדי עריכת דין, עמותות וארגונים שעוסקים בתחום ועוד. חשוב להדגיש, ישנן מגשרות בירושלים שפועלות בקרב כלל הציבור, וישנן מגשרות המספקות שירותי גישור בקרב קהילות ומגזרים מסוימים. הן מכירות את הלכי הרוח והמסורות של אותן קהילות ומגזרים, ולכן הן מתעסקות אך ורק בהן ולא מציעות שירותים לכלל האוכלוסייה בעיר.

כמה זמן נמשך הליך גישור אצל מגשרים בירושלים?

מגשר או מגשרת בירושלים, נוטים לערוך מספר מפגשים, בפרטיות עם כל אחד מהצדדים ולאחר מכן ביחד, עד שהם מגיעים להסכם ששני הצדדים מרוצים ומוכנים לקבל. בדרך כלל, הליך גישור נמשך בין 8 ל-10 מפגשים, איך ייתכן מאוד שעוד קודם יחליטו שאפשר להגיע להסכם או לחילופין, יגיעו למסקנה שהפערים גבוהים מדי ולכן מוטב לפנות להליך משפטי אחר. כל פגישה בהליך גישור נמשכת בין שעה לשעה וחצי, אך זה תלוי מאוד בדרך עבודתו של המגשר או המגשרת. צריך לקחת בחשבון שכל פגישה כזו עולה כסף, ולכן שני הצדדים יעדיפו להגיע להסכם כמה שיותר מהר.

מה ההבדל בין מגשר עצמאי למגשר דרך ארגון/עמותה?

בדומה לתחומי מקצוע אחרים, גם בתחום הגישור, אנחנו יכולים למצוא מגשרים אשר פועלים באופן עצמאי, בין אם זה דרך משרד שהם מחזיקים ברשותו או דרך משרד בו הם עובדים כשכירים, וכן דרך ארגונים ועמותות המספקות שירותי גישור לכל מי שפונה אליהן. ההבדלים העיקריים הם, שגישור דרך עמותות וארגונים, לרוב, הוא במחיר מסובסד, וכן במקרים רבים מדובר בגישור בהיבטים משפחתיים או חברתיים, ופחות בהיבטים עסקיים. התפיסה של אותם ארגונים ועמותות היא, שהאנשים שפונים אליהם הם כאלה שאינם יכולים להרשות לעצמם גישור פרטי ולכן הם יספקו להם כלים שונים שיעזרו לה לבצע את התהליך בצורה שתייצר אמון ותקל עליהם.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גירושין וילדים - שווה לקרוא וליישם

גירושין וילדים - שווה לקרוא וליישם

תופעת הגירושין הינה תופעה מוכרת וכזו אשר התרחבה בעשורים האחרונים הן בעולם והן בישראל, כאשר בשנים האחרונות נרשמה עליה של 4.5% במקרי הגירושין...