גישור עסקי בירושלים

גישור עסקי הוא הליך שמאפשר לצדדים עסקיים להגיע להסכמות בסכסוך מכל סוג. פעמים רבות הצדדים מגיעים לגישור לאחר המלצת בית המשפט שמפנה את הצדדים להגיע לגישור. הגישור נעשה מול מגשר אובייקטיבי שאינו מכיר את הצדדים, מקבל ושומע את המידע ועוזר לצדדים להגיע להחלטה.

גישור עסקי יכול להיעשות בכל סוגי הסכסוכים ובכל שלב של הסכסוך.
  • גישור בין שכנים
  • גישור בין שותפים בחברה
  • גישור בין לקוח לחברה
  • גישור בתחום הנדל"ן - תמ"א 38
  • גישורים רפואיים
רוצים שנעזור לכם להגיע למגשרים שמתמחים בעולם העסקי.
קרא עוד

שאלות ותשובות בתחום גישור עסקי

איך אפשר למצוא מגשרת בירושלים?

ישנן לא מעט נשים בירושלים המשמשות כמגשרות, בין אם זה המקצוע העיקרי שלהן ובין אם זה כחלק מהתפקידים שהן עושות במסגרת עבודתן, למשל כעורכות דין, יועצות סוציאליות או בתפקידים אחרים. בשביל למצוא מגשרות בירושלים, יש לפנות אל משרדים שעוסקים בתחום, משרדי עריכת דין, עמותות וארגונים שעוסקים בתחום ועוד. חשוב להדגיש, ישנן מגשרות בירושלים שפועלות בקרב כלל הציבור, וישנן מגשרות המספקות שירותי גישור בקרב קהילות ומגזרים מסוימים. הן מכירות את הלכי הרוח והמסורות של אותן קהילות ומגזרים, ולכן הן מתעסקות אך ורק בהן ולא מציעות שירותים לכלל האוכלוסייה בעיר.

כמה זמן נמשך הליך גישור אצל מגשרים בירושלים?

מגשר או מגשרת בירושלים, נוטים לערוך מספר מפגשים, בפרטיות עם כל אחד מהצדדים ולאחר מכן ביחד, עד שהם מגיעים להסכם ששני הצדדים מרוצים ומוכנים לקבל. בדרך כלל, הליך גישור נמשך בין 8 ל-10 מפגשים, איך ייתכן מאוד שעוד קודם יחליטו שאפשר להגיע להסכם או לחילופין, יגיעו למסקנה שהפערים גבוהים מדי ולכן מוטב לפנות להליך משפטי אחר. כל פגישה בהליך גישור נמשכת בין שעה לשעה וחצי, אך זה תלוי מאוד בדרך עבודתו של המגשר או המגשרת. צריך לקחת בחשבון שכל פגישה כזו עולה כסף, ולכן שני הצדדים יעדיפו להגיע להסכם כמה שיותר מהר.

מה ההבדל בין מגשר עצמאי למגשר דרך ארגון/עמותה?

בדומה לתחומי מקצוע אחרים, גם בתחום הגישור, אנחנו יכולים למצוא מגשרים אשר פועלים באופן עצמאי, בין אם זה דרך משרד שהם מחזיקים ברשותו או דרך משרד בו הם עובדים כשכירים, וכן דרך ארגונים ועמותות המספקות שירותי גישור לכל מי שפונה אליהן. ההבדלים העיקריים הם, שגישור דרך עמותות וארגונים, לרוב, הוא במחיר מסובסד, וכן במקרים רבים מדובר בגישור בהיבטים משפחתיים או חברתיים, ופחות בהיבטים עסקיים. התפיסה של אותם ארגונים ועמותות היא, שהאנשים שפונים אליהם הם כאלה שאינם יכולים להרשות לעצמם גישור פרטי ולכן הם יספקו להם כלים שונים שיעזרו לה לבצע את התהליך בצורה שתייצר אמון ותקל עליהם.