גישור גירושין

עמוד הבית פורומים פורום גישור גישור גירושין

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    גישור גירושין

אני ואשתי מתגרשים, האמת התחלנו גירושין ברבנות אבל ראינו שזה מסתבך ואנשים אחרים אמרו לנו שכדאי גישור… זה משנה אם התחלנו כבר בגירושין?

גישור לגירושין

שלום יהודה

בהתאם לחוק הסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה, שנכנס לתוקף ביולי האחרון (והיה לי הכבוד להיות שותף לחקיקתו ולהתקנת התקנות מכוחו), החל מיולי 2016 כל הליך שנפתח, בין אם בבית משפט ובין אם בבית הדין הרבני, נפתח "בבקשה ליישוב סכסוך".
    בהתאם להוראות החוק, אתה ואשתך תוזמנו לישיבות ביחידות הסיוע שליד בית הדין הרבני ושם יסבירו לכם שעדיף לכם ולילדיכם להגיע להסכם גירושין בדרך של גישור ולא בהליך בבית הדין הרבני.
    בהתאם, התשובה לשאלתך היא שזה ממש לא משנה שפתחתם כבר בקשה ליישוב סכסוך, ממילא יעודדו אתכם לפנות לגישור שהרי זו בעצם מטרתו של החוק.
    יחידות הסיוע יפנו אתכם לרשימת מגשרים שגובשה במשרד הרווחה (אנו מופיעים ברשימה זו).
    ולכן, על מנת לחסוך לכם זמן, ולאור העובדה שהחלטתם על זה בעצמכם, כדאי מאוד שתבחרו מגשר שהוא עו"ד ותתחילו איתו את התהליך.

אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע בידיכם להגיע להסכם המבוסס על הצרכים והרצונות של כל אחד מכם וששניכם תהיו מרוצים ממנו.

בברכה,
    אמיר זימן
    054-9982651

גישור
    חברים יקרים.
    בהתרגשות גדולה אני שמח להודיע כי הצעת חוק הגישור, חוק משפחה מתגרשת וכן התיקון לחוק הסדר התדיינויות במשפחה , אשר מביאים בשורה חדשה לציבור, הוגשו למזכירות הכנסת היום. 
    היוזם של הצעות החוק והתיקון הוא ח"כ אורן חזן, כאשר בהקשר זה אני חייב לציין כי פגשנו באדם חכם ביותר, זריז , מיומן , ממוקד וחדור מטרה ואנו שמחים מאוד כי הוא האיש.
    כמו כן, אני רוצה לציין את חברותינו לדרך עורכות הדין ליאת אייל ואלינור ברגר, אשר סייעו לנו להגיע עד הלום עם חוק הגישור של לשכת המגשרים בישראל אשר נכתב ע"י עו"ד יניב שוורצמן (יו"ר בדימוס) וימשיכו אתנו בדרך המרתקת וכן את הלוביסטית היידי מוזס שליוותה אותנו לכל אורך הדרך ויצרה את הקשרים הנכונים במהירות, במקצועיות וביעילות רבה.
    כמובן, שאני מודה לחברי הוועד של לשכת המגשרים על תמיכתם ואמונתם בפעילותנו בכנסת.

בברכה ,
    ד"ר ירון מאיר (Ph.D)
    יו"ר לשכת המגשרים בישראל 

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך