גישור גירושין עם הטובים ביותר בחיפה

אם אתם שוקלים להתגרש, גם אם בן הזוג שלכם עדיין לא יודע - הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לחשוב על האפשרויות העומדות בפניכם. לפני שאתם ממהרים לעורכי דין, מלחמות, מירוץ סמכויות ושאר הירקות שיסבכו את החיים שלכם כלכלית וריגשית וכמובן הילדים שלכם ישלמו מחיר כבד.

גישור גירושין היא הדרך הטובה והחכמה ביותר להתגרש. למה לבחור גישור גירושין:
  • עלות ההליך נמוכה בכ-80% מהעלות של גירושין בהליך משפטי.
  • להתגרש בהליך גישור לוקח בין 4-8 שבועות לעומת כשנתיים בהליך גירושין בבתי המשפט
  • ההליך מאפשר לצדדים להגיע להסכמות - אין מפסידים. אפשר להמשיך בחיים.
  • הילדים שלכם יהנו מתהליך קצר ועם הרבה פחות לחץ ומלחמה
אם אתם רוצים שנחבר אתכם למגשרים מומלצים, מנוסים בהליכי גירושין - דברו איתנו $$$ או השאירו פרטים בצד שמאל
קרא עוד
מוסכם מרכז גישור בפריסה ארצית

10 סניפים ברחבי הארץ תל אביב

מוסכם - מרכז גישור ארצי מורכב ממגשרים רבים המתמחים בסוגי גישור שונים ונותנת שירות בכל רחבי הארץ. חזון המרכז הוא להנגיש את שירותי הגישור לכלל האנשים ולאפשר שימוש בהליכי...

שאלות ותשובות בתחום גישור גירושין

באילו מקרים נרצה לפנות אל מגשרים בחיפה?

אנשים פונים אל מגשרים בחיפה במקרים שונים, בהתאם לאופי הסכסוך בו הם מצויים עם גורמים אחרים. זה יכול להיות סכסוך עסקי, משפחתי, חברי, סכסוך בין שכנים, בין קבוצות וארגונים, סכסוך על רקע אי קיום הסכמים או הבטחות ועוד. חשוב להדגיש, גישור להבדיל ממשפט הוא הליך וולונטארי. ברוב המקרים, הצדדים לא חייבים להסכים להליך זה. אם הם פונים למגשר, אזי שעליהם לעשות זאת בהסכמה מלאה וברצון חופשי. בדרך כלל הם יעדיפו לפנות להליך זה, הן בשביל לחסוך לעצמם זמן וכסף, הן בשביל לסיים את הסכסוך בצורה יפה, והרבה פעמים גם בשביל להוכיח שהם אכן עשו הכל בשביל למצות את התהליך בצורה טובה.

איפה עובדים מגשרים בחיפה?

ככל שחולפות השנים אנחנו יכולים למצוא היום הרבה יותר מגשרים בחיפה ובכלל בערים אחרות בארץ. תחום הגישור מתפתח מאוד עם הזמן, יותר ויותר אנשים בוחרים לעסוק בו כמקצוע ראשי או משני. היום ניתן למצוא מגשר מומלץ בחיפה במקומות שונים, דוגמא: משרדי עורכי דין, עמותות וארגונים אזרחיים שעוסקים בתחום, מגשרים אשר זו עבודתם העיקרית, ארגוני עובדים או ארגונים ספציפיים המספקים שירותי גישור לחברים בו, יועצים סוציאליים ועובדים בשירותים החברתיים המספקים שירותי גישור למתעניינים בכך. ניתן לפנות אל בית המשפט או לגורמים רשמיים אחרים שיפנה אל מגשרים רשמיים.

מה ההבדל בין גישור למשפט?

עם השנים, יותר ויותר בתי משפט ושופטים מפנים אנשים שנמצאים בסכסוכים שונים להליכי גישור. המטרה היא גם להקל על העומס במערכת, לחסוך זמן וכסף, אך גם לייצר תהליך הרבה יותר נעים ושלוו עבור המתדיינים בו. תהליך גישור, להבדיל ממשפט, הוא תהליך שמטרתו להגיע להבנות בין הצדדים, מבלי להכריע מי צודק ומי אשם. בתהליך גישור, שני הצדדים מציגים את המקרה כפי שהם רואים וחווים אותו, הם מציגים את העמדות והאינטרסים שלהם והמגשר מנסה להוביל אותם להסכמות שהם יוכלו לקבל ביחד. פעמים רבות המחשבה שעומדת מאחורי זה, היא שמערכת היחסים בין אנשים היא ארוכת טווח ולכן חשוב שתישמר ותוכל להמשיך להתקיים בצורה סדירה.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גירושין וילדים - שווה לקרוא וליישם

גירושין וילדים - שווה לקרוא וליישם

תופעת הגירושין הינה תופעה מוכרת וכזו אשר התרחבה בעשורים האחרונים הן בעולם והן בישראל, כאשר בשנים האחרונות נרשמה עליה של 4.5% במקרי הגירושין...